محصولات تولیدی

 

میز های یکطرفه آزمایشگاهی 

میز های یکطرفه آزمایشگاهی با عرض 70 یا 60 و ارتفاع 90 سانتیمتر با بدنه چوبی از MDF با روکش ملامینه دو رو و مقاوم در برابر آب، اسکلت میز ها از پروفیل 25*25میلیمتر با رنگ کوره ای پودری الکترو استاتیک با پایه های قابل تنظیم که کف پایه ها با تفلن 5 میلیمتری پوشش داده شده است .

درب کشوها و کمدها تماماً از جنس MDF با روکش ملامینه دو رو می باشد که لبه های آن باP.V.Cبه ضخمات 2 ميليمتر پرس شده و مقاوم در برابر رطوبت و آب گردیده است . قفسه های چوبی ساخته شده به صورت کمد بالا کشو با عرض و عمق تقریبی 50 سانتیمتر با فضای 70 سانتیمتری جهت نشستن که به طور مرتب تکرار می گردد. کمد ها دارای لولای فنری و کشوها به صورت ریلی از نوع درجه یک ترمز دار می باشد.

جنس رویه میز ها از سنگ گرانیت باضخامت 2 سانتیمتریا سرامیک و یا کامپکت ملامین طرح terspa می باشد که بر روی MDF خام ترازبندی شده نصب می گردد. سینک های به کار برده شده از جنس پلی پروپیلن یا پلیمری درجه یک یا استنلس استیل 316 ضد اسید و باز و یا سرامیکی درجه یک می باشد. تأسیسات میزهای یکطرفه بستگي به نياز كارفرما شامل آب سرد، گاز,هوا ,خلاء و برق تک فاز بوده و کلیه شیرآلات از نوع مرغوب آزمایشگاهی و پریز ها از نوع درب پوش دار خارجی می باشد. میز های یکطرفه دارای شلف یک طبقه می باشد که تأسیسات از میان آن عبور می نماید، اسکلت شلفها از پروفیل 25*25 میلیمتر بوده که با MDF ملامینه پوشش داده می شود و رویه طبقه شلف ها از جنس شیشه 10 میلی رنگی می باشد.

 

میزدوطرفه آزمایشگاهی

میز دو طرفه آزمایشگاهی با عرض 140 یا 120 و ارتفاع 90 سانتیمتر با بدنه چوبی از MDF با روکش ملامینه دورو و مقاوم در برابر آب، اسکلت میزها از پروفیل 25*25 میلیمتر با رنگ کوره ای پوردی الکترواستاتیک و پایه های قابل تنظیم که کف پایه ها از تفلن 5 میلیمتری پوشش داده شده است.درب کشو ها و کمدها تماماً از جنس MDF با روکش ملامینه دورو می باشد که لبه های آن باP.V.C به ضخامت دو ميليمتر پرس شده و مقاوم در برابر رطوبت و آب گردیده است.قفسه های چوبی ساخته شده به صورت کمد بالا کشو با عرض و عمق تقریبی 50 سانتیمتر بوده و با فضای 70 سانتیمتری جهت نشستن که به طور مرتب تکرار می گردد.کمد ها دارای لولای فنری و کشو ها به صورت ریلی از نوع درجه یک ترمزدار می باشد.

جنس رویه میز ها از سنگ گرانیت با ضخامت 2 سانتیمتر یا سرامیک و کامپکت ملامین طرح terspaمی باشد که بر رویMDF خام، ترازبندی شده نصب می گردد. سینک های به کار برده شده از جنس پلی پروپیلن یا پلیمری درجه یک یا استنلس استیل 316 ضد اسید و باز یا سرامیکی درجه یک می باشد. تأسیسات میزهای دو طرفه بستگي به نياز كارفرما آب سرد و گرم، گاز هوا خلاء و برق تک فاز بوده و کلیه شیرآلات از نوع مرغوب آزمایشگاهی و پریزها از نوع درب پوش دار خارجی می باشد. میزهای دوطرفه دارای شلف دو طبقه می باشد که تا سیسات از میان آن عبور می نماید اسکلت شلف ها از پروفیل 25*25 میلیمتر که با MDFملامینه پوشش داده می شود و رویه طبقه شلف ها از جنس شیشه 10 میلی رنگی می باشد.

 

هود شیمیایی

 • هود شیمیایی با بدنه چوبی از جنس MDF ملامینه دو رو که در قسمت برش خورده با PVC  دو میلی متر پرس شده است . اسکلت هود از پروفیل 25*25 میلی متر با رنگ کورهای پودری الکترو استاتیک به
 • ابعاد ( ارتفاع 220  سانتی متر – عمق 65 سانتی متر – عرض 120 یا 150 سانتی متر )
 • جنس داخل هود از کامپکت ضد اسید و باز که به صورت دو جداره قرار گرفته که گاز های سنگین از پایین و گاز های سبک از بالا خارج می گردد .
 • کف داخل هود از جنس سنگ گرانیت گل پنبه ای ضد اسید و باز به ضخامت 2 سانتی متر می باشد .
 • درب بالای هود شیشه ای با ضخامت 6 میلی متر از جنس سکوریت می باشد که به صورت کشویی و عمودی عمل می نماید .
 • در قسمت پایین کمد به ابعاد ( 35*57*112 سانتی متر ) جهت نگهداری مواد قابل اشتعال در نظر گرفته شده است .
 • فن به کار گرفته شده تماماً PVC با موتور خارجي با 2800 دور در دقیقه ،1200 متر مکعب در ساعت ، 300 پاسکال ،370 وات ، با قطر پروانه 18 سانتی متر از جنس ضد اسید و باز با يكسال گارانتي وده سال خدمات پس از فروش.
 • هود ها دارای شیر آب و شیر گاز و در صورت لزوم شیر هوا و خلأ خارجی می باشد که کنترل آن ها از خارج هود میسر می باشد .
 • سینک به کار رفته از جنس سراميكي (13*15*30) درجه یک یا پلی پروپیلن به ابعاد ( 13*15*15) می باشد .
 • سیستم روشنایی از نوع ضد انفجار و کلید و پریز خارجی ضد رطوبت می باشد . کنترل کلیه شيرآلات و کلید قطع و وصل فن وروشنايي بر روی پانل قسمت پایین هود می باشد .
 

هود میکروبیولوژی کلاس II

مدل SH101 با استاندارد BS5726 ساختار بدنه :
 • ابعاد خارجی (عمق 70سانتی متر – ارتفاع 220 سانتی متر –عرض120 سانتی متر)
 • ابعاد محفظه داخلی (عمق 60 سانتی متر – ارتفاع 120 سانتی متر – عرض 70 سانتیمتر)
 • اسکلت هود از پروفیل 25*25 با رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک که مقاوم در مقابل خوردگی و رطوبت می باشد .
 • جنس بدنه هود از ورق آهنی با رنگ پودری الکترو استاتیک و کف هود از جنس استنلس استیل که دارای صفحه متحرک مشبک جهت عبور هوا و سهولت در شستشو و استریل نمودن در نظر گرفته شده است .
 • پنجره جلو از جنس شیشه جهت امکان نظارت بر انجام آزمایش ها در نظر گرفته شده که به صورت ریلی باز و بسته می شود .
تجهیزات :
 • هود مدل SH101 دارای لامپ های روشنایی از نوع کم مصرف و لامپ UV شصت سانتیمتر با طول موج 253.7 نانومتر با 9000 ساعت کارکرد که در پشت پانل نصب شده است .
 • فیلتر اصلی و خروجی هر دو از نوع هپا  با راندمان 99.799% و جذب ذرات به ابعاد بیش از 0.3 میکرون که در بالای اتاقک داخلی هود نصب گردیده اند و امکان تعویض آنها از کنار و رو به رو هود میسر می باشد .
 

قفسه دیواری

قفسه دیواری به ابعاد ( 30*60*100) یا ( 30*60*90) از جنس MDF ملامینه دو رو به ضخامت 16 میلی متر که در قسمت پرس خورده با نوار PVC دو میلی متر با دستگاه ایتالیایی تمام اتوماتیک پرس شده است . در صورت نیاز یک عدد لامپ فلورسنت در فضای زیر قفسه نصب می گردد. قفسه های دیواری دارای درب شیشه ای با لولای فنری می باشد .

 

شلف های یک طبقه و دو طبقه

شلف های یک طبقه و دو طبقه با اسکلت پروفیلی 20*20 یا 25*25 سانتی متر با رنگ پودری الکترو استاتیک که در قسمت جلو با MDF  به قطر شانزده  میلی متر با رنگ دلخواه کارفرما  پوشش داده میشود . رویه طبقه شلف ها از شیشه 10 میلی متر رنگی کار شده است که تأسیسات از میان آن عبور می کند . پریز ها بر روی قسمت جلو که از جنس MDF می باشد نصب می گردد . میزهای یک طرفه دارای شلف یک طبقه و میز های دو طرفه  دارای شلف دو طبقه می باشد.

 

کمد ایستاده لوازم

کمد ایستاده مواد و لوازم آزمایشگاهی به ابعاد ( ارتفاع 200 سانتی متر – طول 100 سانتی متر – و عمق 40 سانتی متر) از جنس MDF ملامینه دو رو که در قسمت برش خورده با نوار PVC پرس شده است . کمد ها دارای طبقات متحرک می با شد . در صورت که کمد برای نگهداری مواد آزمایشگاهی دارای بخارات سمی یا اشتغال زا مورد استفاده قرار گیرد بسته به درخواست مشتری در طبقه ی بالای کمد فن نصب میگردد که با دکمه ی ON و OFF روشن و خاموش می شود .

 

میزترازو ( توزین)

میز ترازو ضد ارتعاش به ابعاد (70*90*100 )سانتی متربا اسکلت پروفیل 30*30 میلیمتر با رنگ کوره ای پودری الکترو استاتیک شامل دو میز با پایه های جداگانه قابل تنظیم ( 8 عدد پایه ) . محل استقرار ترازو در صفحه ای به ابعاد ( 50*40 ) سانتی متر با رویه سنگ گرانیت می باشد که درزیر سنگ ضربه گیر لاستیکی جهت جلو گیری از ارتعاش نصب می گردد. لازم به ذکر است ابعاد فوق بسته به دلخواه کارفرما قابل تغییر است .